Acerca de nosotros

Marka Global Leader Power powstała w roku 2012 jako odpowiedź na potrzeby klientów z branży LED i automatyki. Została stworzona na podstawie doświadczeń największego dostawcy zasilaczy i driverów LED w Europie Środkowej. Obecnie produkty marki są oferowane w prawie całej Europie.

Produkty są współprojektowane przez polskich inżynierów, a produkowane na Dalekim Wschodzie – w Tajlandii, Korei, Wietnamie i Chinach – w najlepszych fabrykach ODM i OEM. Część produktów będzie docelowo montowanych w Polsce. Obecnie szczycimy się pracą nad wspólnymi projektami z największym producentem zasilaczy na świecie – firmą Delta Electronics oraz firmą Inventronics. Będą one uzupełniały ofertę marki od czerwca 2015 roku.

Naszym celem jest tworzenie produktów spełniających restrykcyjne wymagania norm np. na rynek LED, których przestrzeganie uważamy za najwyższy priorytet. W porównaniu z innymi produktami na rynku, wszystkie konstrukcje Global Leader Power cechują się innowacyjnością w konstrukcji PCB, markowymi elementami składowymi, standardowymi wymiarami oraz świetną relacją pomiędzy jakością i ceną.

Większość naszych produktów posiada 5 lat gwarancji, co stanowi wyjątek na rynku światowym wśród profesjonalnych driverów LED i zasilaczy. Chcemy by nasi klienci uczestniczyli w najbardziej wymagających projektach w Polsce i za granicą.

Naszą dewizą jest brak kompromisu i przejrzystość zasad współpracy, dystrybucji oraz odpowiedzialne kreowanie wizerunku marki. Jednym z podstawowych celów marki jest stworzenie silnej, niezależnej od polityki dużych koncernów międzynarodowych marki europejskiej, która będzie mogła konkurować z markami dalekowschodnimi, których polityka jest niespójna, jakość wątpliwa, a odpowiedzialność za produkty sprzedawane na rynku europejskim – żadna. Doświadczenia w tej dziedzinie rynku europejskiego pozostawiają dużo do życzenia, odpowiedzią na nie jest marka Global Leader Power.

Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w Europie.

W portfolio marki znajdują się także – zasilacze na szynę DIN oraz akumulatory wykonane w technologii AGM.

Global Leader Power to ponad 500 tysięcy urządzeń pracujących na rynku europejskim.

Perfecta relación precio-calidad

Comparado con otros productos disponibles en el mercado, todos los productos de Global Leader Power se caracterizan por un diseño novedoso del PCB, componentes de alta calidad, dimensiones estándares y precios muy competitivos con una calidad excelente.

Más de 2 000 000 de productos

Global Leader Power ha vendido más de 2 000 000 de unidades, en Europa.

En el mercado desde 2012

La marca Global Leader Power se creó en 2012 como respuesta directa a la demanda del mercado LED y de Automatización para cubrir las necesidades de nuestros clientes. Nuestros productos están disponibles en todo el continente Europeo.